.ukr .eng .ru
НАШ КАЛЕНДАР»
ФОРМА БРОНЮВАННЯ »
НАШІ КОНТАКТИ »
будні 10:00 - 22:00 300 грн / година
вихідні 10:00 - 22:00 375 грн / година
зміна у будні
зміна у вихідні
8 годин 2100 грн / 2700 грн
час для макіяжу 1 година / півгодини 200 грн / 100 грн
Для команд більше 7 осіб у нас діє подвійний тариф, а вартість проведення заходів можна подивитися тут.
вгору »
фони: Паперові: білий, чорний, сірий, темно-сірий, коричневий, зелений, червоний, жовтий, рожевий, блакитний.
Фактурні: біла цегляна стіна, сіра цегляна стіна, 5 різних видів фактурного тла (подробнее: ГАЛЕРЕЯ ФОНІВ).
спалахи: Hensel Expert Pro 1000 Plus – 2
Hensel Expert Pro 500 Plus – 3
постійне світло:

Falcon Eyes LHD-5250FS 750Вт – 2
5 ступенів регулювання: 150Вт / 300Вт / 450Вт / 600Вт / 750Вт.

софтбокси: софтбокс 90x150 см – 1
софтбокс 75x75 см – 1
софтбокс 45x65 см – 2
октагон 120 см – 1
стріпбокс із сотами 22х90 – 2
парасольки –4
рефлектори: Hensel 22" ACW Beauty Dish VII – 1 + grid + difusor
Hensel 7" Reflector – 2
Hensel Accent Tube – 1
Hensel Backlight Reflector – 1
Hensel Honeycomb Grids – 20", 30", 40"
кольорові фільтри
стійки: Manfrotto Black Super Boom – 1
і багато різних стійок Hensel.
штатив: Manfrotto 055XB tripod + 488RC4 ball head
відбивачі: Reflex Walls – 2 (200 x 100 cm; 200 x 70 cm)
Five in One – 2 (82 cm; 92 x 122 cm)
диван-конструктор: Колір - сірий. Чохли - білий, чорний, бежевий.
також:
вгору »
час оренди

Перед тим, як завітати до нас, ознайомтесь, будь ласка, з правилами нашої студії.

Забронювати час: перевірте розклад студії за нашим гугл-календарем та забронюйте час на нашому сайті, скориставшись формою замовлення. Або ж зателефонуйте за нашим номером — адміністратор надасть вам усю необхідну інформацію і забронює для вас час оренди. Мінімальний час оренди — 2 години. Бронювання понад 4 години відбувається за умови 50% передплати.

Просимо попередньо ознайомитись з нашим договором аренди, який ми укладаємо зі всіма відвідувачами, хто прийшов до нас уперше.

Якщо ви запізнюєтесь: ми будемо змушені зарахувати час вашого запізнення, тому що початком оренди вважаємо замовлену вами годину, а не прибуття до студії.

Якщо ви приїхали заздалегідь без попередження: у цьому разі зателефонуйте нам, адміністратор повідомить, чи є можливість зайти до студії раніше. До початку вашої оренди у приміщенні може відбуватись інша зйомка або технічні роботи студії, тому не ображайтеся, будь ласка, якщо вас не пускатимуть і проситимуть повернутися вчасно.

Якщо ви не встигаєте до закінчення часу оренди: у разі відсутності іншого бронюванння після вашої оренди ви маєте змогу продовжити свою зйомку. В іншому разі ми будемо змушені просити вас закінчити свою роботу вчасно. Зверніть, будь ласка, увагу, що закінчення вашої оренди відбувається не тоді, коли закінчується зйомка, а тоді, коли ви полишаєте студію. То ж розрахуйте свій час роботи таким чином, щоб встигнути зібратися до кінця терміну вашої оренди.

обладнання Перед початком зйомки ви берете на себе матеріальну відповідальність та у випадку заподіяння шкоди забов’язуєтесь її відшкодувати — ми надамо вам відповідний договір. Але для збереження вашого спокою адміністратори готові допомогти вам у встановленні обладнання, зміні фону тощо. Не соромтеся звертатися до адміністраторів за будь-якою допомогою, ми цінуємо спілкування з кожним відвідувачем нашої студії.
Погонний метр паперового фону у нас коштує 270 грн. Пояснемо, звідки така ціна. Паперовий фон у середньому коштує 1900 грн. Його довжина — 11 м. З них можна використати лише 7 метрів. Тобто ділимо 1900 на 7 і отримуємо вартість.
Білий паперовий фон ми викорстивуємо з аркушем білої двп на підлозі, що надає йому охайнішого вигляду. Якщо ви бажаєте розгорнути білий фон повністю, ми будемо змушені після вашої зйомки відрізати забруднену частину і додати до вартості оренди використані погонні метри.
змінне взуття Ми намагаємося у нашій студії зберегти домашній затишок, тому просимо вас перед візитом до нас подбати про змінне взуття. Або ж будьте готові, що ми запропонуємо вам бахіли. Або ж ви можете скористатися нашими доволі милими кроксами в наших корпоративних кольорах, які дуже легко і швидки дезінфікуються.
знижки У нас діє система знижок для постійних клієнтів. Розмір знижки залежить від кількості напрацьованих годин у нашій студії.
10 год. оренди — 5%
20 год. оренди — 10%
Також ми пропонуємо знижки, якщо ви орендуєте студію на півзміни (4 години) та зміну (8 годин), час на підготовку до зйомки (макіяж) ми теж рахуємо дешевше.
Будь ласка, зверніть увагу на те, що в інших випадках система знижок не працює. Дуже сподіваємося на ваше розуміння цієї ситуації. Нам приємно робити знижки всім нашим відвідувачам, але ми не можемо вдаватися до цього, якщо ви не наш постійний клієнт, тому що у такому разі система знижок втрачає свій сенс.
комфорт Ми докладаємо усіх зусиль для створення затишку у нашій студії та намагаємось врахувати усі потреби наших відвідувачів. То ж для вашого комфортного перебування у нас є:
кухня, що дуже зручно для фуд-фотографів, а також для організації кейтерингу під час вечірок, майстер-класів та інших заходів, врешті-решт ви завжди можете організувати комфортний перепочинок під час зйомки;
ванна кімната, скориставшись якою ви можете, наприклад, змінити зачіску або макіяж, а ще іноді нашу ванну використовують як додаткову локацію для зйомки;
балкон, на якому можна палити, також у нашій студії немає сухого закону, але ми розраховуємо на вашу порядність.
Київ, Контрактова площа, вул.Межигірська, 3/7, оф. 14 (код 14)
(066) 348-65-20
(044) 425-30-48
folga.studio@gmail.com
Перевірити наш google-календар і забронювати час зйомки.
підписатися!