.ukr .eng .ru

Ручний друк за технологією EcoGumPrint — це не просто послуга нашої студії, це наше натхнення і задоволення!

Технологію EcoGumPrint винайшов у 2012 році фотограф з Венеції Роман Черпак. Наша студія є одним з небагатьох адептів цієї оригінальної та витонченої техніки. Завдяки цьому методу майже будь-яке цифрове зображення можна перетворити на унікальну картину. Відбитки нагадують щось середнє між дагеротипом та офортом, але при їх створенні використовують цілком нетоксичні матеріали, що є однією з головних переваг такого друку.

Отримавши ці безцінні знання та вміння, ми несемо місію урізноманітнення особистих портфоліо, сімейних фотоальбомів і фотоколекцій незвичайними портретами. Ми можемо надрукувати ваші фото, фото ваших рідних, улюблених митців або науковців, орнаменти, пейзажи, власне, все, чим ви захочете прикрасити свою домівку або робоче місце. Таку картину можна подарувати або надіслати як листівку своїм друзям. Способів використання і можливостей фотоофортів просто безліч!

Цікаво, що спочатку ця техніка застосовувалась саме для друку весільних альбомів, подібна естетика виявилась дуже близькою мешканцям романтичного і давнього міста. Але надрукувати можна не лише альбом, а, наприклад, ще запрошення на весілля. Ми переконані, що портрет, виконаний у цій техніці, буде неочікуваним і незвичайним подарунком для двійка. Якщо когось з гостей надихне подібна ідея, то для друку не треба шукати великого первинника, вистачає фотографії, знайденої у соцмережах потай від молодят. Також цю послугу можна придбати разом із міні-фотосесією, оскільки наша студія пропонує подарункові сертифікати.

Ми маємо свою колекцію принтів, їх можна побачити та придбати у нашій студії. Якщо ви хочете надрукувати своє фото або особливе зображення, то для замовлення друку зазвичай вистачає навіть знімку із соціальних мереж (розміром А5). І знову ж таки, можна поєднати задоволення і замовити міні-фотосесію, результатом якої буде прінт.

Якщо ви зацікавились друком EcoGum, але маєте питання, телефонуйте нам — адміністратор надасть вам необхідну інформацію.

прінт А4 (аркуш А3) 500 грн
прінт А5 (аркуш А4) 300 грн
оформлення у рамку і паспарту за домовленістю
фотосесія і надрукований портрет за домовленістю
Прінти великих розмірів та їхню ціну обговорюємо окремо
Київ, Контрактова площа, вул. Спаська, 7, оф. 14 (код 14)
(066) 348-65-20
(044) 425-30-48
folga.studio@gmail.com
Перевірити наш google-календар і забронювати час зйомки.
підписатися!