.ukr .eng .ru
фотопуслуги
оренда студії
заходи
сертифікати
ручний друк

За всі роки роботи ми остаточно переконалися, що кожне замовлення (так, кожне) індивідуальне. Для досягнення порозуміння і задоволення усіх сторон, ми вирішили формувати ціни залежно від кінцевої мети замовлення. Звучить складно, але сформувати ціну досить просто. Таблиця нижче допоможе вам визначитися із часом, умовами і вартістю зйомки. Після цього ми радимо зателефонувати адміністраторові та, описавши завдання зйомки, звірити прайс.

перша година роботи фотографа (студія, виїзд) 4500 грн / година
подальші години роботи фотографа (студія, виїзд) 1500 грн / година
робота фотографа на виїзді зі студійним світлом 7000 півзміни (4 години)
12000 зміна (8 годин)
ретуш 300-400 грн / знімок
послуги візажиста макіяж від 1000 грн / укладка від 500
будні 10:00 - 22:00 300 грн / година
вихідні 10:00 - 22:00 375 грн / година
зміна у будні
зміна у вихідні
8 годин 2100 грн / 2700 грн
час для макіяжу 1 година / півгодини 200 грн / 100 грн
Для команд більше 7 осіб у нас діє подвійний тариф, а вартість проведення заходів можна подивитися тут.

У нашій студії можна влаштовувати вечірки, фотосвята для дітей і дорослих, чудові корпоративи, презентації, міні-виставки. Оскільки студію обладнано кухнею та усім необхідним для приємного перебування, ви можете влаштувати захід на 15-20 осіб. Також у нас зручно організовувати різноманітні майстер-класи, лекції, воркшопи і навіть заняття з йоги.

Нижче наведено ціни на оренду студії для повноцінних свят із врахуванням часу на підготовку та прибирання.

будні 4 години 3300 грн
вихідні 4 години 4100 грн

ОРЕНДА СТУДІЇ ДЛЯ СЕМІНАРІВ

Час оренди студії для проведення воркшопів, майстер-класів, семінарів тощо ми рахуємо за нашою стандартною ціною помноженою на 1,5, але в таких випадках ми просимо орендувати на 1-2 години більше потрібного часу, аби адміністратор мав змогу підготувати студію до вашого заходу, а також привести студію до ладу після. Але якщо ви плануєте забронювати більше 8 годин, то час на підготовку ми надаємо безкоштовно.

Фіксованої ціни на подарункові сертифікати від нашої студії немає, тому що будь-яку нашу послугу можна подарувати! Ви можете подарувати своїм близьким фотосесію з нагоди будь-якої події або навіть просто гарні фото на документи. Оригінальним і водночас бюджетним подарунком буде замовлення ручного друку будь-яких зображень. Або ж можна придбати поєднані послуги — фотосесію, результатом якої буде прінт. Якщо у вас є друзі-фотографи, сертифікат на оренду професійної студії буде дуже чудовим подарунком. Власне, сертифікати на оренду студії, наприклад, для проведення фотосвята ви також можете придбати у нас. Тобто таким чином можна сформувати будь-яку вартість сертифікату на будь-яку послугу нашої студії: від однієї години оренди для фотографа до тривалої фотосесії із послугами візажиста. Ціна сертифікату відповідатиме ціні послуги, яку ви захочете обрати.

Як замовити подарунковий сертифікат? Зателефонуйте за нашими номерами та повідомте, яку послугу ви хочете придбати для подарунку. Адміністратор допоможе вам сформувати ціну і домовиться з вами про зустріч у нашій студії для підписання договору про придбання подарункового сертифікату (ціну за послуги вказано у договорі, а не у самому сертифікату). Ми ретельно зберігаємо контакти всіх одержувачів наших сертифікатів і гарантуємо надання замовлених послуг. Термін дії наших подарункових сертифікатів — 3 місяці, але ми залюбки йдемо назустріч, якщо якісь поважні причини завадили скористатися подарунком вчасно.

То ж, що можна подарувати, придбавши наш сертифікат:

  • фотосесію;
  • години оренди студії для фотографа;
  • години оренди студії для фотосвята або будь-якого іншого заходу;
  • друк фотографій та картин у техніці EcoGumPrint;
  • міні-фотосесію + друк фото у техніці EcoGumPrint;
  • і навіть професійні фотографії на документи.

Наша студія є одним з небагатьох адептів оригінальної та витонченої техніки EcoGumPrint. Це не просто послуга нашої студії, це наше натхнення і задоволення! Завдяки цьому методу майже будь-яке цифрове зображення можна перетворити на унікальну картину. Відбитки нагадують щось середнє між дагеротипом та офортом, але при їх створенні використовують цілком нетоксичні матеріали, що є однією з головних переваг такого друку.

принт А4 500 грн
принт А5 300 грн
фотосессия + принт 5500 грн

Ми можемо надрукувати весільний альбом та запрошення, ваші фото та фото ваших рідних, улюблених митців або науковців, орнаменти, пейзажи, власне, все, чим ви захочете прикрасити свою домівку або робоче місце. Таку картину можна подарувати або надіслати як листівку своїм друзям. Способів використання і можливостей фотоофортів просто безліч! Для замовлення друку зазвичай вистачає навіть знімку із соціальних мереж (розміром А5). Можна поєднати задоволення і замовити міні-фотосесію, результатом якої буде прінт.

 
Київ, Контрактова площа, вул. Спаська, 7, оф. 14 (код 14)
(066) 348-65-20
(044) 425-30-48
folga.studio@gmail.com
Перевірити наш google-календар і забронювати час зйомки.
підписатися!