.ukr .eng .ru

Так вже історично склалося, що у нашій студії доволі часто відбуваються різноманітні заходи. Наша територія дозволяє влаштувати вечірки, фотосвята для дітей і дорослих, чудові корпоративи, презентації, міні-виставки і навіть заняття з йоги. Оскільки студію обладнано кухнею та усім необхідним для приємного перебування, ви можете влаштувати захід на 15-25 осіб — це оптимальна кількість людей, коли всі почуваються комфортно. Але у нас є досвід проведення вечірок і на 60 осіб, — все залежить від ваших планів.

Нижче наведено ціни на оренду студії для повноцінних свят і лекцій із врахуванням часу на підготовку та прибирання.

будні 4 години 3300 грн
вихідні 4 години 4100 грн

ВЕЧІРКИ

Ціна оренди студії для проведення вечірок і свят дещо відрізняється від наших стандартних пропозицій. Перед вашою вечіркою ми готуємо студію для святкування, тобто ми закриваємо студію для відвідування щонайменше на одну годину. Ще один нюанс — ціна оренди при кількості більше 7 персон рахується за подвійним тарифом. Також у цю суму входить час, коли студія не функціонує під час прибирання, яке ми сплачуємо окремо. Таким чином формується ціна за оренду для проведення заходів у студії.

СЕМІНАРИ

Час оренди студії для проведення воркшопів, майстер-класів, семінарів тощо ми рахуємо за нашим 1,5 стандартним тарифом помноженим на 1,5 рази. Також в цьому випадку ми просимо орендувати на 1-2 години більше потрібного часу, аби адміністратор мав змогу підготувати студію до вашого заходу, а також привести студію до ладу після. Залежно від кількості арендованих годин (зазвичай це більше 8) час на підготовку ми не тарифікуємо.

Зазвичай перед тим, як влаштувати вечірку або лекцію у нашій студії, ми рекомендуємо приїхати до нас для попереднього обговорення всіх деталей і нюансів вашої події. На таких зустрічах ми надаємо договір про оренду для взаємних гарантій, з'ясовуємо всі ваші побажання щодо організації заходу, а також розповідаємо про всі наші можливості: від бокалів до музикального супроводу.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що студію все ж таки розташовано у житловому будинку, тому за законом ми змушені обмежувати час проведення гучних вечірок, плануйте свою подію таким чином, щоби полишити студію до 23 години (22 у будні).

Київ, Контрактова площа, Межигорская, 3/7, оф. 14 (код 14)
(066) 348-65-20
(044) 425-30-48
folga.studio@gmail.com
Глянути наш google-календар и забронювати час зйомки.
підписатися!