.ukr .eng .ru

Так вже історично склалося, що у нашій студії доволі часто відбуваються різноманітні заходи. Наша територія дозволяє влаштувати вечірки, фотосвята для дітей і дорослих, чудові корпоративи, презентації, міні-виставки і навіть заняття з йоги. Оскільки студію обладнано кухнею та усім необхідним для приємного перебування, ви можете влаштувати захід на 15-25 осіб — це оптимальна кількість людей, коли всі почуваються комфортно. Але у нас є досвід проведення вечірок і на 60 осіб, — все залежить від ваших планів.

Нижче наведено ціни на оренду студії для повноцінних свят і лекцій із врахуванням часу на підготовку та прибирання.

будні 6 годин 2500 грн
вихідні 6 годин 3000 грн

ВЕЧІРКИ

Ціна оренди студії для проведення вечірок і свят дещо відрізняється від наших стандартних пропозицій. Перед вашою вечіркою ми готуємо студію для святкування, тобто ми закриваємо студію для відвідування щонайменше на одну годину. Ще один нюанс — ціна оренди при кількості більше 8 персон рахується за подвійним тарифом. Також у цю суму входить час, коли студія не функціонує під час прибирання, яке ми сплачуємо окремо. Таким чином формується ціна за оренду для проведення заходів у студії.

СЕМІНАРИ

Час оренди студії для проведення воркшопів, майстер-класів, семінарів тощо ми рахуємо за нашою стандартною ціною, але в таких випадках ми просимо орендувати на 1-2 години більше потрібного часу, аби адміністратор мав змогу підготувати студію до вашого заходу, а також привести студію до ладу після.

Зазвичай перед тим, як влаштувати вечірку або лекцію у нашій студії, ми рекомендуємо приїхати до нас для попереднього обговорення всіх деталей і нюансів вашої події. На таких зустрічах ми надаємо договір про оренду для взаємних гарантій, з'ясовуємо всі ваші побажання щодо організації заходу, а також розповідаємо про всі наші можливості: від бокалів до музикального супроводу.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що студію все ж таки розташовано у житловому будинку, тому за законом ми змушені обмежувати час проведення гучних вечірок, плануйте свою подію таким чином, щоби полишити студію до 23 години.

Київ, Контрактова площа, Спаська, 7, оф. 14 (код 14)
(066) 348-65-20
(044) 425-30-48
folga.studio@gmail.com
Глянути наш google-календар и забронювати час зйомки.
підписатися!