.ukr .eng .ru

Фотостудія «Фольга» — це комфортний затишний простір із 5 джерелами доброякісного німецького світла Hensel, 2 джерелами постійного світла Falcon Eyes і 4 великими вікнами з природним денним світлом. Студію розташовано у 30 метрах від станції метро «Контрактова площа». Ми доклали і вже не перший рік продовжуємо докладати всіх зусиль, щоб усі учасники фотопроцесу отримували максимум можливостей та задоволення від роботи у нашій студії.

Студію було засновано у 2009 році Ольгою Закревською. Після успішної роботи не лише з нашими клієнтами, але і з професійними фотографами у ролі арендаторів фотостудії, ми накопичили необхідний досвід, то ж у 2011 ми вирішили вдосконалити студію і зробити нову, сконструйовану для більшості фотографічних завдань, професійно сплановану, комфортну та універсальну студію для найбільш затребуваних видів зйомок.

Окрім частих замовлень на такі види зйомок, як чоловіче і жіноче портфоліо, весільне фото, вагітність, діловой портрет, предметна і рекламна фотозйомки, ми також вирішили створити умови для таких цікавих видів студійної роботи, як фуд-фотографія, зйомка з денним світлом.

А ще «Фольга» — це чудовий майданчик для проведення майстер-класів, фотосвят, авторських міні-виставок, кастингів та інших камерних заходів.

На абсолютно всі послуги фотостудії можна придбати подарунковий сертифікат.

Київ, Контрактова площа, вул.Межигірська, 3/7, оф. 14 (код 14)

(066) 348-65-20
(044) 425-30-48
folga.studio@gmail.com
Перевірити наш google-календар і забронювати час зйомки.
подписаться!